...kus Talianska do Vášho pohára!

Zinfandel - WoodhavenZinfandel - Woodhaven
Ročník: 2017 Objem balenia: 0,75l Obsah alkoholu: 13.50% Obsah kyselin: 4,1g/l Zbytkový cukor: g/l Typ a farba: Suché červené víno Druh hrozna: Zinfandel - Primitivo Výrobca a región: Woodhaven - Kalifornia - USA Dostupnosť: na sklade
Cena: 10,90 € s DPH
ks
Popis produktu:

Zinfandel z vinárstva Woodhaven zapôsobí krásnou hlbokou rubínovou farbou. V kytici vôní cítiť čerešne, ostružinové želé, černice.Chuť je ovocná v dobehu cítiť čierne ríbezle, černice až karamel. Čerstvá kyselinka zabezpečuje vyváženosť a príjemné pitie vínka.

Odporúčame k jednoduchým jedlám ako pizza, cestoviny, salámy, syry.

 Dôležité informácie o skladovaní vína
Aby ste predišli znehodnoteniu vína a prípadným reklamáciám, dodržujte prosím zásady správneho skladovania naflaškovaného vína. Flaškové vína skladujeme v suchých, tmavých miestnostiach v stojanoch určených na ich skladovanie. Tie umožňujú víno uložiť vodorovne, čo zaručuje, že korok, ktorým sú uzavreté, je stále vlhký a nevysychá. Ak by sa tak stalo, mohol by sa do fľaše vzniknutými pórmi v korkovom uzávere dostať vzduch, ktorý najmä pri zmenách teplôt pôsobí nepriaznivo na akosť vína. To sa samozrejme netýka fľašiek uzavretých umelými polyetylénovými zátkami, ktoré môžu zostať stáť. Teplota v miestnosti by nemala kolísať a mala by byť stála. Víno skladujeme pri teplotách 10 - 15°C.
Späť
Pokiaľ si chcete uložiť produkt medzi obľúbené, musíte byť prihlásený

Zákazníci, ktorí si u nás zakúpili tento produkt, si taktiež objednali: