...kus Talianska do Vášho pohára!

Villa Mura Rosato IGT VenezieVilla Mura Rosato IGT Venezie
Ročník: 2018 Objem balenia: 0,75l Obsah alkoholu: 12.00% Obsah kyselin: 5,65g/l Zbytkový cukor: 8g/l Typ a farba: Suché ružové víno Druh hrozna: Cuvée Výrobca a región: Sartori di Verona - Veneto Dostupnosť: posledné 2 ks na sklade
Cena: 6,95 € s DPH
ks
Popis produktu:

Toto ružové víno je zmesou odrôd Corvina, Molinara a Rondinella. Veľmi jemná, kvetinová vôňa sa vynorí zo skla a príjemná zamatová chuť tancuje na jazyku. Nádherná ovocná vôňa jahôd a čerešní určujú arómu tohto sviežeho vína.
Odporúčame ku všetkým  predjedlám, polievkam a všetkým ľahkým pokrmom.Dôležité informácie o skladovaní vína
Aby ste predišli znehodnoteniu vína a prípadným reklamáciám, dodržujte prosím zásady správneho skladovania naflaškovaného vína. Flaškové vína skladujeme v suchých, tmavých miestnostiach v stojanoch určených na ich skladovanie. Tie umožňujú víno uložiť vodorovne, čo zaručuje, že korok, ktorým sú uzavreté, je stále vlhký a nevysychá. Ak by sa tak stalo, mohol by sa do fľaše vzniknutými pórmi v korkovom uzávere dostať vzduch, ktorý najmä pri zmenách teplôt pôsobí nepriaznivo na akosť vína. To sa samozrejme netýka fľašiek uzavretých umelými polyetylénovými zátkami, ktoré môžu zostať stáť. Teplota v miestnosti by nemala kolísať a mala by byť stála. Víno skladujeme pri teplotách 10 - 15°C.
Späť
Pokiaľ si chcete uložiť produkt medzi obľúbené, musíte byť prihlásený

Zákazníci, ktorí si u nás zakúpili tento produkt, si taktiež objednali: