...kus Talianska do Vášho pohára!

Vigneti Zabu Syrah IGTVigneti Zabu Syrah IGT
Ročník: 2018 Objem balenia: 0,75l Obsah alkoholu: 13.50% Obsah kyselin: g/l Zbytkový cukor: g/l Typ a farba: Suché červené víno Druh hrozna: Syrah Výrobca a región: Vigneti Zabu - Sicília Dostupnosť: na sklade
Cena: 7,70 € s DPH
ks
Popis produktu:

Vigneti Zabu Syrah (Shiraz) ponúka tóny červeného ovocia a jemné nuansy balsamica vo svojom bukete. Toto juhotalianske víno je plné na poschodí, s nápadnými ale pekne integrovaných trieslovinami a nádherne sviežim záverom.

Sicílske vinárstvo Vigneti Zabu je známy pre svoju výrobu vysoko kvalitných vín. Okrem tejto odrody Shiraz, ponúka vinárstvo Vigneti Zabu z kopcov nad jazerom Arancio ešte ďalšie jemné vína, ktoré Vám odporúčame ochutnať.

Vigneti Zabu Syrah (Shiraz) je ideálny doprovod k červenému a grilovanému mäsu, Vhodné je ku slaným predkrmom a pikantným syrom.Dôležité informácie o skladovaní vína
Aby ste predišli znehodnoteniu vína a prípadným reklamáciám, dodržujte prosím zásady správneho skladovania naflaškovaného vína. Flaškové vína skladujeme v suchých, tmavých miestnostiach v stojanoch určených na ich skladovanie. Tie umožňujú víno uložiť vodorovne, čo zaručuje, že korok, ktorým sú uzavreté, je stále vlhký a nevysychá. Ak by sa tak stalo, mohol by sa do fľaše vzniknutými pórmi v korkovom uzávere dostať vzduch, ktorý najmä pri zmenách teplôt pôsobí nepriaznivo na akosť vína. To sa samozrejme netýka fľašiek uzavretých umelými polyetylénovými zátkami, ktoré môžu zostať stáť. Teplota v miestnosti by nemala kolísať a mala by byť stála. Víno skladujeme pri teplotách 10 - 15°C.
Späť
Pokiaľ si chcete uložiť produkt medzi obľúbené, musíte byť prihlásený

Zákazníci, ktorí si u nás zakúpili tento produkt, si taktiež objednali: