...kus Talianska do Vášho pohára!

Vigneti Zabu Nero d'Avola IGTVigneti Zabu Nero d'Avola IGT
Ročník: 2019 Objem balenia: 0,75l Obsah alkoholu: 13.00% Obsah kyselin: 5,6g/l Zbytkový cukor: 6,0g/l Typ a farba: Suché červené víno Druh hrozna: Nero d'Avola Výrobca a región: Vigneti Zabu - Sicília Dostupnosť: na sklade
Cena: 7,56 € s DPH
ks
Popis produktu:

Farba rubínovo červená, intenzívna, s purpurovými odleskami, transparentná. Intenzívna vôňa zmäs červstvého ovocia, balsamica a kvetinové tóny. Teplá chuť s dlhou životnosťou, s dochuťou dreva a kvetu.
Veľmi sa hodí ku grilovaným pochúťkam a pečenému mäsu, zverine a koreneným, syrom.Dôležité informácie o skladovaní vína
Aby ste predišli znehodnoteniu vína a prípadným reklamáciám, dodržujte prosím zásady správneho skladovania naflaškovaného vína. Flaškové vína skladujeme v suchých, tmavých miestnostiach v stojanoch určených na ich skladovanie. Tie umožňujú víno uložiť vodorovne, čo zaručuje, že korok, ktorým sú uzavreté, je stále vlhký a nevysychá. Ak by sa tak stalo, mohol by sa do fľaše vzniknutými pórmi v korkovom uzávere dostať vzduch, ktorý najmä pri zmenách teplôt pôsobí nepriaznivo na akosť vína. To sa samozrejme netýka fľašiek uzavretých umelými polyetylénovými zátkami, ktoré môžu zostať stáť. Teplota v miestnosti by nemala kolísať a mala by byť stála. Víno skladujeme pri teplotách 10 - 15°C.
Späť
Pokiaľ si chcete uložiť produkt medzi obľúbené, musíte byť prihlásený

Zákazníci, ktorí si u nás zakúpili tento produkt, si taktiež objednali: