...kus Talianska do Vášho pohára!

Velenosi Querci Antica Verdicchio DOC ClassicoVelenosi Querci Antica Verdicchio DOC Classico
Ročník: 2017 Objem balenia: 0,75l Obsah alkoholu: 13.00% Obsah kyselin: g/l Zbytkový cukor: g/l Typ a farba: Suché biele víno Druh hrozna: Verdicchio Výrobca a región: Velenosi Vini - Marche Dostupnosť: posledných 6 ks na sklade
Cena: 11,80 € s DPH
ks
Popis produktu:

Velenosi Querci Antica Verdischio DOC Classico je suché biele víno odrody Verdicchio, pochádzajúce z vinárskej oblasti Marche- Castelli di Jesi. Víno je svieže, plné a harmonické, voňajúce po zelených jablkách, medu a korenia. Farba vína je slamovo žltá so zelenými odleskami.

Chuť je vyvážená, harmonická a lahodná s typickou horkou dochuťou.

Víno odporúčame k predkrmom, zeleninovým jedlám, rybám a bielemu mäsu

 Dôležité informácie o skladovaní vína
Aby ste predišli znehodnoteniu vína a prípadným reklamáciám, dodržujte prosím zásady správneho skladovania naflaškovaného vína. Flaškové vína skladujeme v suchých, tmavých miestnostiach v stojanoch určených na ich skladovanie. Tie umožňujú víno uložiť vodorovne, čo zaručuje, že korok, ktorým sú uzavreté, je stále vlhký a nevysychá. Ak by sa tak stalo, mohol by sa do fľaše vzniknutými pórmi v korkovom uzávere dostať vzduch, ktorý najmä pri zmenách teplôt pôsobí nepriaznivo na akosť vína. To sa samozrejme netýka fľašiek uzavretých umelými polyetylénovými zátkami, ktoré môžu zostať stáť. Teplota v miestnosti by nemala kolísať a mala by byť stála. Víno skladujeme pri teplotách 10 - 15°C.
Späť
Pokiaľ si chcete uložiť produkt medzi obľúbené, musíte byť prihlásený

Zákazníci, ktorí si u nás zakúpili tento produkt, si taktiež objednali: