...kus Talianska do Vášho pohára!

Velenosi Falerio dei Colli Ascolani Bianco DOCVelenosi Falerio dei Colli Ascolani Bianco DOC
Ročník: 2016 Objem balenia: 0,75l Obsah alkoholu: 12.00% Obsah kyselin: g/l Zbytkový cukor: g/l Typ a farba: Suché biele víno Druh hrozna: Cuvée Výrobca a región: Velenosi Vini - Marche Dostupnosť: na sklade
Cena: 8,26 € s DPH
ks
Popis produktu:

Velenosi Falerio dei Colli Ascolani je biele cuvé, ktoré tvoria odrody hrozna Passerina 30%, Pecorino 20% aTrebbiano 50% V pohári Vás očarí jasnou slamovo žltou farbou. V bukete cítiť čerstvé a elegantné arómy žltého ovocia a kvetinové tóny.  Velenosi Falerio dei Colli Ascolani je dokonalým letným sviežim  vínom. Jemné korenené a minerálne tóny idú ruka v ruke s životne dôležitou ovocnou kyslosťou. Víno je nádherne nekomplikované pochádzajúce priamo z pobrežia Jadranu.Odporúčame k jedlám z rýb a ľahkým syrom.

Marche je región uprostred Talianska pri Jadranskom mori. Na severe je ohraničená oblasťou Emilia-Romagna a Republikou San Marino, na západe Toskánskom a regiónom Umbria a na juhovýchode Abruzzi a Lazio.

Vinice Azienda Velenosi má asi 100 hektárov a nachádza sa v meste Ascoli Piceno. Azienda Velenosi bola založená pred 25 rokmi Angelou a Ercole Velenosi.

Každé víno sa vyrába podľa pevného a osvedčeného postupu a začína prvým dňom, kedy hrozno vstupuje do vínnej pivnice. Azienda Velenosi získala niekoľko ocenení aj od slávneho Robert Parkera alebo portálom Wine Spectator.Dôležité informácie o skladovaní vína
Aby ste predišli znehodnoteniu vína a prípadným reklamáciám, dodržujte prosím zásady správneho skladovania naflaškovaného vína. Flaškové vína skladujeme v suchých, tmavých miestnostiach v stojanoch určených na ich skladovanie. Tie umožňujú víno uložiť vodorovne, čo zaručuje, že korok, ktorým sú uzavreté, je stále vlhký a nevysychá. Ak by sa tak stalo, mohol by sa do fľaše vzniknutými pórmi v korkovom uzávere dostať vzduch, ktorý najmä pri zmenách teplôt pôsobí nepriaznivo na akosť vína. To sa samozrejme netýka fľašiek uzavretých umelými polyetylénovými zátkami, ktoré môžu zostať stáť. Teplota v miestnosti by nemala kolísať a mala by byť stála. Víno skladujeme pri teplotách 10 - 15°C.
Späť
Pokiaľ si chcete uložiť produkt medzi obľúbené, musíte byť prihlásený

Zákazníci, ktorí si u nás zakúpili tento produkt, si taktiež objednali: