...kus Talianska do Vášho pohára!

Terre di Montelusa Brindisi Riserva DOCTerre di Montelusa Brindisi Riserva DOC
Ročník: 2015 Objem balenia: 0,75l Obsah alkoholu: 13.00% Obsah kyselin: g/l Zbytkový cukor: 4,7g/l Typ a farba: Suché červené víno Druh hrozna: Cuvée Výrobca a región: Terre di Montelusa - Puglia Dostupnosť: na sklade
Cena: 9,90 € s DPH
ks
Popis produktu:

Základom tohto barikovaného vína s označením riserva je odroda Negroamaro a ďalej je tvorené odrodami Malvasia nera a Sagiovese. Má krásnu hlbokú červenú farbu a vonia po mäkkom drievku, keďže zrelo 12 mesiacov v dubových sudoch. Chuť je elegantná mäkká a ovocná s ľahko korenistým nádychom.Hrozno pre Terre di Montelusa Brindisi Riserva pochádza z vybraných lokalít v regióne Apulian Brindisi DOC. Neodolatené pôdy, staré viniče a ideálne podnebie poskytujú vysoko aromatické hrozno. Hrozno odrody Negroamaro , ktoré charakterizuje toto víno, je najdôležitejšou odrodou hrozna v tomto regióne. Vrelo odporúčame k zrelým syrom a mäsovým pokrmom.

 Dôležité informácie o skladovaní vína
Aby ste predišli znehodnoteniu vína a prípadným reklamáciám, dodržujte prosím zásady správneho skladovania naflaškovaného vína. Flaškové vína skladujeme v suchých, tmavých miestnostiach v stojanoch určených na ich skladovanie. Tie umožňujú víno uložiť vodorovne, čo zaručuje, že korok, ktorým sú uzavreté, je stále vlhký a nevysychá. Ak by sa tak stalo, mohol by sa do fľaše vzniknutými pórmi v korkovom uzávere dostať vzduch, ktorý najmä pri zmenách teplôt pôsobí nepriaznivo na akosť vína. To sa samozrejme netýka fľašiek uzavretých umelými polyetylénovými zátkami, ktoré môžu zostať stáť. Teplota v miestnosti by nemala kolísať a mala by byť stála. Víno skladujeme pri teplotách 10 - 15°C.
Späť
Pokiaľ si chcete uložiť produkt medzi obľúbené, musíte byť prihlásený

Zákazníci, ktorí si u nás zakúpili tento produkt, si taktiež objednali: