...kus Talianska do Vášho pohára!

Silver Moki Sauvignon BlancSilver Moki Sauvignon Blanc
Ročník: 2017 Objem balenia: 0,75l Obsah alkoholu: 12.00% Obsah kyselin: 6,6g/l Zbytkový cukor: 3,6g/l Typ a farba: Suché biele víno Druh hrozna: Sauvignon Výrobca a región: Isabel Estate - Nový Zéland-Marlborough Dostupnosť: posledných 7 ks na sklade
Cena: 10,80 € s DPH
ks
Popis produktu:

Tento pekný sauvignon blanc je svieži a plný ovocných tónov. Má dobrú rovnováhu a jemnú kyslosť a peknú dochuť po egrešoch. Víno pochádza  z centra regónu Marlborough, ktoré sa špecializuje na pestovanie tejto odrody a pochádzajú odtiaľ tie najlepšie savignony na svete.. 

Marlborough sa nachádza na hrote Južného ostrova na Novom Zélande a je najväčším pestovateľským regiónom v krajine. Má dlhé slnečné hodiny a nachádza sa vedľa mora, čo pomáha udržiavať pomerne konzistentnú teplotu s morským vánkom prichádzajúcim počas letných mesiacov na chladenie vinohradov. 
Vinice sú vysadené na voľne odvodnených pôdach s výrazným množstvom štrkovitých a kamenistých piesočnatých hliniek, vplyv starodávnej ľadovej aktivity.

Ovocie je rozdrvené do niekoľkých hodín od zberu a začne proces výroby vína. Fermentuje sa v nádržiach z nehrdzavejúcej ocele, kde sa dá ľahko regulovať teplota, aby sa zabezpečila kvalita počas celého procesu.

Vychutnajte si toto krásne víno k cetovinám, alebo bielemu  mäsu. Určite nebudete sklamaný.Dôležité informácie o skladovaní vína
Aby ste predišli znehodnoteniu vína a prípadným reklamáciám, dodržujte prosím zásady správneho skladovania naflaškovaného vína. Flaškové vína skladujeme v suchých, tmavých miestnostiach v stojanoch určených na ich skladovanie. Tie umožňujú víno uložiť vodorovne, čo zaručuje, že korok, ktorým sú uzavreté, je stále vlhký a nevysychá. Ak by sa tak stalo, mohol by sa do fľaše vzniknutými pórmi v korkovom uzávere dostať vzduch, ktorý najmä pri zmenách teplôt pôsobí nepriaznivo na akosť vína. To sa samozrejme netýka fľašiek uzavretých umelými polyetylénovými zátkami, ktoré môžu zostať stáť. Teplota v miestnosti by nemala kolísať a mala by byť stála. Víno skladujeme pri teplotách 10 - 15°C.
Späť
Pokiaľ si chcete uložiť produkt medzi obľúbené, musíte byť prihlásený

Zákazníci, ktorí si u nás zakúpili tento produkt, si taktiež objednali: