...kus Talianska do Vášho pohára!

I Muri Primitivo Puglia IGPI Muri Primitivo Puglia IGP
Ročník: 2016 Objem balenia: 0,75l Obsah alkoholu: 13.00% Obsah kyselin: 5,7g/l Zbytkový cukor: 7g/l Typ a farba: Suché červené víno Druh hrozna: Primitivo Výrobca a región: Vigneti del Salento - Puglia Dostupnosť: na sklade
Cena: 8,88 € s DPH
ks
Popis produktu:

Vigneti del Salento I Muri Puglia má plnú tmavo rubínovú farbu s fialovými odleskami. V bukete dominuje intenzívna aróma sliviek a čerešní.Toto primitivo sa na podnebí prezentuje  trochu pikantným charakterom s náznakom rozmarínu a vanilky. Víno má plné telo je vyvážené so silnou dochuťou. Vychutnajte si toto krásne primitivo s Puglie k pečenému mäsu alebo plným zrelým syrom.

 Dôležité informácie o skladovaní vína
Aby ste predišli znehodnoteniu vína a prípadným reklamáciám, dodržujte prosím zásady správneho skladovania naflaškovaného vína. Flaškové vína skladujeme v suchých, tmavých miestnostiach v stojanoch určených na ich skladovanie. Tie umožňujú víno uložiť vodorovne, čo zaručuje, že korok, ktorým sú uzavreté, je stále vlhký a nevysychá. Ak by sa tak stalo, mohol by sa do fľaše vzniknutými pórmi v korkovom uzávere dostať vzduch, ktorý najmä pri zmenách teplôt pôsobí nepriaznivo na akosť vína. To sa samozrejme netýka fľašiek uzavretých umelými polyetylénovými zátkami, ktoré môžu zostať stáť. Teplota v miestnosti by nemala kolísať a mala by byť stála. Víno skladujeme pri teplotách 10 - 15°C.
Späť
Pokiaľ si chcete uložiť produkt medzi obľúbené, musíte byť prihlásený

Zákazníci, ktorí si u nás zakúpili tento produkt, si taktiež objednali: