...kus Talianska do Vášho pohára!

I Muri NegroamaroI Muri Negroamaro
Ročník: 2018 Objem balenia: 0,75l Obsah alkoholu: 14.00% Obsah kyselin: 5,5g/l Zbytkový cukor: 10g/l Typ a farba: Suché červené víno Druh hrozna: Negroamaro Výrobca a región: Vigneti del Salento - Puglia Dostupnosť: na sklade
Cena: 8,58 € s DPH
ks
Popis produktu:

I  Muri Negroamaro IGP z Apulie je intenzívne víno, ktoré je napriek svojej zrelej korenistosti na poschodí presvedčivo mäkké a  vyvážené.

Apúlia je známa už po stáročia silnými vínami z hrozna Negroamaro a IGP I Muri Negroamaro pokračuje v tejto tradícii obratne. Táto regionálna špecialita je charakteristická mäkkosťou a veľkorysým podnebím z vinice Vigneti del Salento.

Negroamaro v pohári Vás očarí  fialovými odrazmi v tmavo červenej farbe  Na poschodí cítiť  zrelé lesné plody a ríbezle. Ovocné tóny srdca zvýrazňujú drevené arómy a náznaky talianskych bylín. Výsledkom je veľmi jemné a okrúhle cítenie v ústach.

Toto víno z Talianska toleruje teplotu a malo by sa tešiť pri teplote 16 až 18 ° C. So stredne silným charakterom sa dobre hodí k cestovinám, bielemu mäsu a stredne zrelému syru.Dôležité informácie o skladovaní vína
Aby ste predišli znehodnoteniu vína a prípadným reklamáciám, dodržujte prosím zásady správneho skladovania naflaškovaného vína. Flaškové vína skladujeme v suchých, tmavých miestnostiach v stojanoch určených na ich skladovanie. Tie umožňujú víno uložiť vodorovne, čo zaručuje, že korok, ktorým sú uzavreté, je stále vlhký a nevysychá. Ak by sa tak stalo, mohol by sa do fľaše vzniknutými pórmi v korkovom uzávere dostať vzduch, ktorý najmä pri zmenách teplôt pôsobí nepriaznivo na akosť vína. To sa samozrejme netýka fľašiek uzavretých umelými polyetylénovými zátkami, ktoré môžu zostať stáť. Teplota v miestnosti by nemala kolísať a mala by byť stála. Víno skladujeme pri teplotách 10 - 15°C.
Späť
Pokiaľ si chcete uložiť produkt medzi obľúbené, musíte byť prihlásený

Zákazníci, ktorí si u nás zakúpili tento produkt, si taktiež objednali: