...kus Talianska do Vášho pohára!

I Muri Bianco Puglia IGTI Muri Bianco Puglia IGT
Ročník: 2018 Objem balenia: 0,75l Obsah alkoholu: 12.00% Obsah kyselin: 5,6g/l Zbytkový cukor: 4g/l Typ a farba: Suché biele víno Druh hrozna: Cuvée Výrobca a región: Vigneti del Salento - Puglia Dostupnosť: na sklade
Cena: 7,20 € s DPH
ks
Popis produktu:

Toto slamovo žlté, biele víno so zlatými odleskami vonia úžasne intenzívne. Je to kombinácia troch odrôd hrozna Malvasia Bianca, Chardonnay a Bombín Bianco.

V bukete cítiť zrelé ovocie ako limetky, papáje a melón. Na poschodí je dobre vyvážené ovocné a svieže, jemné korenené. Dokonca aj finále sa vyznačuje predovšetkým intenzitou ovocia. 

Vigneti del Salento "Aj Muri" Puglia Bianco pochádza z viníc, ktoré sú v priemere  15 až 30 rokov staré a víno zrelo v nerezových tankoch. 

Skúste víno so sushi k mäkkým syrovým variáciam alebo cestovinám s jemnou omáčkou.Dôležité informácie o skladovaní vína
Aby ste predišli znehodnoteniu vína a prípadným reklamáciám, dodržujte prosím zásady správneho skladovania naflaškovaného vína. Flaškové vína skladujeme v suchých, tmavých miestnostiach v stojanoch určených na ich skladovanie. Tie umožňujú víno uložiť vodorovne, čo zaručuje, že korok, ktorým sú uzavreté, je stále vlhký a nevysychá. Ak by sa tak stalo, mohol by sa do fľaše vzniknutými pórmi v korkovom uzávere dostať vzduch, ktorý najmä pri zmenách teplôt pôsobí nepriaznivo na akosť vína. To sa samozrejme netýka fľašiek uzavretých umelými polyetylénovými zátkami, ktoré môžu zostať stáť. Teplota v miestnosti by nemala kolísať a mala by byť stála. Víno skladujeme pri teplotách 10 - 15°C.
Späť
Pokiaľ si chcete uložiť produkt medzi obľúbené, musíte byť prihlásený

Zákazníci, ktorí si u nás zakúpili tento produkt, si taktiež objednali: