...kus Talianska do Vášho pohára!

Masca del Tacco Li Filitti Primitivo di Manduria RiservaMasca del Tacco Li Filitti Primitivo di Manduria Riserva
Ročník: 2015 Objem balenia: 0,75l Obsah alkoholu: 14.00% Obsah kyselin: 7,0g/l Zbytkový cukor: 15,0g/l Typ a farba: Polosuché červené víno Druh hrozna: Primitivo Výrobca a región: Masca del Tacco - Puglia Dostupnosť: na sklade
Cena: 25,27 € s DPH
ks
Popis produktu:

Toto nádherné víno pochádza z obce Erchie nachádzajúcej sa na severe poloostrova Salento vo vinárskom regióne Puglia z vinárstva Masca del Tacco. Je to vynikajúci reprezentant barikového Primitíva, zrejúceho v dubových sudoch.

Chuť vína je plná, hlboká s nuanciami sliviek, čiernych ríbezlí, čučoriedok, prechádzajúca až do kávy, čokolády a kakaa. Na poschodí cítiť hodvábne, nádherne integrované triesloviny, telo je plné s pozoruhodnou zložitosťou a elegantnou jemnou štruktúrou.

Vrelo odporúžame ako doplnok k mäsitým jedlám, zrelým, pikantným syrom a cestovinám vo všetkých variáciach.Dôležité informácie o skladovaní vína
Aby ste predišli znehodnoteniu vína a prípadným reklamáciám, dodržujte prosím zásady správneho skladovania naflaškovaného vína. Flaškové vína skladujeme v suchých, tmavých miestnostiach v stojanoch určených na ich skladovanie. Tie umožňujú víno uložiť vodorovne, čo zaručuje, že korok, ktorým sú uzavreté, je stále vlhký a nevysychá. Ak by sa tak stalo, mohol by sa do fľaše vzniknutými pórmi v korkovom uzávere dostať vzduch, ktorý najmä pri zmenách teplôt pôsobí nepriaznivo na akosť vína. To sa samozrejme netýka fľašiek uzavretých umelými polyetylénovými zátkami, ktoré môžu zostať stáť. Teplota v miestnosti by nemala kolísať a mala by byť stála. Víno skladujeme pri teplotách 10 - 15°C.
Späť
Pokiaľ si chcete uložiť produkt medzi obľúbené, musíte byť prihlásený

Zákazníci, ktorí si u nás zakúpili tento produkt, si taktiež objednali: