...kus Talianska do Vášho pohára!

Mandrarossa Serra Brada Cabernet SauvignonMandrarossa Serra Brada Cabernet Sauvignon
Ročník: 2018 Objem balenia: 0,75l Obsah alkoholu: 13.00% Obsah kyselin: 5g/l Zbytkový cukor: 2,9g/l Typ a farba: Suché červené víno Druh hrozna: Cabernet Sauvignon Výrobca a región: Cantine Settesoli - Sicília Dostupnosť: na sklade
Cena: 7,99 € s DPH
ks
Popis produktu:

Mandrarossa Serra Brada Cabernet Sauvignon Vám odhalí v pohári  intenzívnu až  fialovú farbu. Víno má krásny intenzívny stredomorský buket, ktorému dominuje šalvia a rozmarín. Okrem toho môžete cítiť vôňu eukalyptu.

Pri jesennom zbere sa toto červené víno zo Sicílie vyznačuje výraznou minerálnosťou a očarí Vás svojimi jemnými trieslovinami.Vinice Cantine Settesoli sa nachádzajú v Menfi, na južnom sicílskom pobreží. Vďaka zvláštnym podmienkam slnečného svitu, teplotám a morskému vánku je región ideálny pre vinohradníctvo. 

Vinič tohto Cabernet Sauvignonu rastú na prevažne vápenatej pôde.

Po 8 až 10-dňovej kvantitatívnej fermentácii pri 22-25 ° C víno dozrieva 3 mesiace pri kontrolovanej teplote v nádržiach z nehrdzavejúcej ocele a ďalších 3 mesiacov na fľaši.

Vychutnajte si toto suché červené víno s mäsom alebo zverinou, vyprážanými rybami alebo hydinou. Taktiež je vhodné ku zrelým syrom.Dôležité informácie o skladovaní vína
Aby ste predišli znehodnoteniu vína a prípadným reklamáciám, dodržujte prosím zásady správneho skladovania naflaškovaného vína. Flaškové vína skladujeme v suchých, tmavých miestnostiach v stojanoch určených na ich skladovanie. Tie umožňujú víno uložiť vodorovne, čo zaručuje, že korok, ktorým sú uzavreté, je stále vlhký a nevysychá. Ak by sa tak stalo, mohol by sa do fľaše vzniknutými pórmi v korkovom uzávere dostať vzduch, ktorý najmä pri zmenách teplôt pôsobí nepriaznivo na akosť vína. To sa samozrejme netýka fľašiek uzavretých umelými polyetylénovými zátkami, ktoré môžu zostať stáť. Teplota v miestnosti by nemala kolísať a mala by byť stála. Víno skladujeme pri teplotách 10 - 15°C.
Späť
Pokiaľ si chcete uložiť produkt medzi obľúbené, musíte byť prihlásený

Zákazníci, ktorí si u nás zakúpili tento produkt, si taktiež objednali: