...kus Talianska do Vášho pohára!

Malbec MoncaguaMalbec Moncagua
Ročník: 2017 Objem balenia: 0,75l Obsah alkoholu: 13.00% Obsah kyselin: 4,9g/l Zbytkový cukor: 2,1g/l Typ a farba: Suché červené víno Druh hrozna: Malbec Výrobca a región: Belasco de Baquedano - Mendoza - Argentína Dostupnosť: na sklade
Cena: 10,31 € s DPH
ks
Popis produktu:

Malbec Moncagua od Belasco de Baquedano je víno s jasnou rubínovou červenou farbou. Ovocná aróma vytvára vône červených bobúľ. Chuť ukazuje náznaky sliviek a zrelých černíc. V cieli na podnebí sa prezentuje príjemne a vyvážene.

 Dôležité informácie o skladovaní vína
Aby ste predišli znehodnoteniu vína a prípadným reklamáciám, dodržujte prosím zásady správneho skladovania naflaškovaného vína. Flaškové vína skladujeme v suchých, tmavých miestnostiach v stojanoch určených na ich skladovanie. Tie umožňujú víno uložiť vodorovne, čo zaručuje, že korok, ktorým sú uzavreté, je stále vlhký a nevysychá. Ak by sa tak stalo, mohol by sa do fľaše vzniknutými pórmi v korkovom uzávere dostať vzduch, ktorý najmä pri zmenách teplôt pôsobí nepriaznivo na akosť vína. To sa samozrejme netýka fľašiek uzavretých umelými polyetylénovými zátkami, ktoré môžu zostať stáť. Teplota v miestnosti by nemala kolísať a mala by byť stála. Víno skladujeme pri teplotách 10 - 15°C.
Späť
Pokiaľ si chcete uložiť produkt medzi obľúbené, musíte byť prihlásený

Zákazníci, ktorí si u nás zakúpili tento produkt, si taktiež objednali: