...kus Talianska do Vášho pohára!

Librandi Ciro Bianco DOCLibrandi Ciro Bianco DOC
Ročník: 2017 Objem balenia: 0,75l Obsah alkoholu: 12.00% Obsah kyselin: 5,4g/l Zbytkový cukor: 6,0g/l Typ a farba: Suché biele víno Druh hrozna: Greco Bianco Výrobca a región: Librandi - Kalábria Ciró Dostupnosť: na sklade
Cena: 8,40 € s DPH
ks
Popis produktu:

Toto 100% Greco Bianco ponúka na nose čerstvé tóny žltého ovocia, citrónu, pomaranča a ríbezlí. Na poschodí vytvára ľahkú, ovocnu a nekomplikovanú chuť. Finále má jemnú minerálnu chuť.

Toto jasné, brilantné slamovo žlté biele víno z Kalábrie, najjužnejšieho regiónu talianskej pevniny, je vynikajúci veľvyslanec vinárstva Librandi tohto kraja. Greco Bianco je typická juhotalianska odroda.

Librandi Ciro Bianco DOC odporúčame ku grilovaným rybám ale aj ku každému predjedlu.Dôležité informácie o skladovaní vína
Aby ste predišli znehodnoteniu vína a prípadným reklamáciám, dodržujte prosím zásady správneho skladovania naflaškovaného vína. Flaškové vína skladujeme v suchých, tmavých miestnostiach v stojanoch určených na ich skladovanie. Tie umožňujú víno uložiť vodorovne, čo zaručuje, že korok, ktorým sú uzavreté, je stále vlhký a nevysychá. Ak by sa tak stalo, mohol by sa do fľaše vzniknutými pórmi v korkovom uzávere dostať vzduch, ktorý najmä pri zmenách teplôt pôsobí nepriaznivo na akosť vína. To sa samozrejme netýka fľašiek uzavretých umelými polyetylénovými zátkami, ktoré môžu zostať stáť. Teplota v miestnosti by nemala kolísať a mala by byť stála. Víno skladujeme pri teplotách 10 - 15°C.
Späť
Pokiaľ si chcete uložiť produkt medzi obľúbené, musíte byť prihlásený

Zákazníci, ktorí si u nás zakúpili tento produkt, si taktiež objednali: