...kus Talianska do Vášho pohára!

Lenotti Capomastro Veneto Rosso IGTLenotti Capomastro Veneto Rosso IGT
Ročník: 2017 Objem balenia: 0,75l Obsah alkoholu: 12.50% Obsah kyselin: 5,1g/l Zbytkový cukor: 9,0g/l Typ a farba: Suché červené víno Druh hrozna: 50% Corvina 50% Rebo Výrobca a región: Cantine Lenotti - Veneto Dostupnosť: na sklade
Cena: 7,73 € s DPH
ks
Popis produktu:

Lenotti Capomastro má krásny a intenzívny buket červených bobúľ. Je to ovocné a svieže červené víno plné, dobre štruktúrované, suché a veľmi harmonické na poschodí. Hodvábne taníny sú pekne integrované.

Toto červené víno z viníc nachádzajúcich sa na južnom brehu jazera Lago di Garda je zmes pozostávajúca z  odrôd hrozna Corvina a Rebo. Odroda Rebo je kríženec Merlotu, Teroldega  a muštových odrôd. Hrozno Corvina a Rebo sa zbierajú asi dva týždne po tom, čo normálna úroda.

Lenotti Capomastro má intenzívnu červennú farbu. Vychutnajte si ho s cestovinami, pokrmami z mäsa a rôznych syrov.Dôležité informácie o skladovaní vína
Aby ste predišli znehodnoteniu vína a prípadným reklamáciám, dodržujte prosím zásady správneho skladovania naflaškovaného vína. Flaškové vína skladujeme v suchých, tmavých miestnostiach v stojanoch určených na ich skladovanie. Tie umožňujú víno uložiť vodorovne, čo zaručuje, že korok, ktorým sú uzavreté, je stále vlhký a nevysychá. Ak by sa tak stalo, mohol by sa do fľaše vzniknutými pórmi v korkovom uzávere dostať vzduch, ktorý najmä pri zmenách teplôt pôsobí nepriaznivo na akosť vína. To sa samozrejme netýka fľašiek uzavretých umelými polyetylénovými zátkami, ktoré môžu zostať stáť. Teplota v miestnosti by nemala kolísať a mala by byť stála. Víno skladujeme pri teplotách 10 - 15°C.
Späť
Pokiaľ si chcete uložiť produkt medzi obľúbené, musíte byť prihlásený

Zákazníci, ktorí si u nás zakúpili tento produkt, si taktiež objednali: