...kus Talianska do Vášho pohára!

Il Valentiano Brunello di Montalcino DOCGIl Valentiano Brunello di Montalcino DOCG
Ročník: 2011 Objem balenia: 0,75l Obsah alkoholu: 14.00% Obsah kyselin: 5,9g/l Zbytkový cukor: 2,5g/l Typ a farba: Suché červené víno Druh hrozna: Sangiovese Výrobca a región: Il Valentino - Toscana Dostupnosť: dočasne nedostupný
Cena: 38,04 € s DPH
ks
Popis produktu:

Valentino Brunello di Montalcino kombinuje v bukete rôzne tóny sušených čerešní, pomarančovej kôry, ostružín a sliviek. Nechýbajú ani harmonické tóny dymu, krásne bylinné korenie a kvetinové tóny fialiek a ruží. Niet divu, že toto víno dostalo od Jamesa Sucklinga (92 bodov) alebo Monic Larneri (89) a dávajú tomuto ušľachtilému Sangiovese z Toskánska vysoké skóre.

Na podnebí je toto červené víno úžasne vyvážené a čerstvé, s plným telom a veľkou intenzitou chuti. Víno má jemnú kyslosť a veľmi intenzívny dozvuk. Nechajte Il Valentiano Brunello di Montalcino DOCG trochu dýchať skôr, ako ho vypijete, a potom ukazuje všetku jeho krásu.

Vychutnajte si Brunello z kopcov južne od Sieny s výdatnými jedlami z mäsa, diviny alebo aromatickými syrmi

 Dôležité informácie o skladovaní vína
Aby ste predišli znehodnoteniu vína a prípadným reklamáciám, dodržujte prosím zásady správneho skladovania naflaškovaného vína. Flaškové vína skladujeme v suchých, tmavých miestnostiach v stojanoch určených na ich skladovanie. Tie umožňujú víno uložiť vodorovne, čo zaručuje, že korok, ktorým sú uzavreté, je stále vlhký a nevysychá. Ak by sa tak stalo, mohol by sa do fľaše vzniknutými pórmi v korkovom uzávere dostať vzduch, ktorý najmä pri zmenách teplôt pôsobí nepriaznivo na akosť vína. To sa samozrejme netýka fľašiek uzavretých umelými polyetylénovými zátkami, ktoré môžu zostať stáť. Teplota v miestnosti by nemala kolísať a mala by byť stála. Víno skladujeme pri teplotách 10 - 15°C.
Späť
Pokiaľ si chcete uložiť produkt medzi obľúbené, musíte byť prihlásený

Zákazníci, ktorí si u nás zakúpili tento produkt, si taktiež objednali: