...kus Talianska do Vášho pohára!

Feudi Di San Marzano "I Tratturi" Sauvignon MalvasiaFeudi Di San Marzano "I Tratturi" Sauvignon Malvasia
Ročník: 2017 Objem balenia: 0,75l Obsah alkoholu: 12.00% Obsah kyselin: 6g/l Zbytkový cukor: 5,6g/l Typ a farba: Suché biele víno Druh hrozna: Sauvignon Blanc, Malvasia Výrobca a región: Cantine San Marzano - Puglia Dostupnosť: na sklade
Cena: 7,20 € s DPH
ks
Popis produktu:

Víno pochádza z oblasti Salento a zreje v nerezových tankoch.

Farba je slámovo žltá so zlatými odleskami. Víno má intenzívnu a trvalú arómu, ovocnú po zrelých broskyniach s tónmi mandarínky.

Je to svieže víno, ktoré sa ľahko pije, je vyvážené a vytrvalé.

Vynikajúce ako aperitív, dobré k predjedlám a rybím špecialitám, Dôležité informácie o skladovaní vína
Aby ste predišli znehodnoteniu vína a prípadným reklamáciám, dodržujte prosím zásady správneho skladovania naflaškovaného vína. Flaškové vína skladujeme v suchých, tmavých miestnostiach v stojanoch určených na ich skladovanie. Tie umožňujú víno uložiť vodorovne, čo zaručuje, že korok, ktorým sú uzavreté, je stále vlhký a nevysychá. Ak by sa tak stalo, mohol by sa do fľaše vzniknutými pórmi v korkovom uzávere dostať vzduch, ktorý najmä pri zmenách teplôt pôsobí nepriaznivo na akosť vína. To sa samozrejme netýka fľašiek uzavretých umelými polyetylénovými zátkami, ktoré môžu zostať stáť. Teplota v miestnosti by nemala kolísať a mala by byť stála. Víno skladujeme pri teplotách 10 - 15°C.
Späť
Pokiaľ si chcete uložiť produkt medzi obľúbené, musíte byť prihlásený

Zákazníci, ktorí si u nás zakúpili tento produkt, si taktiež objednali: