...kus Talianska do Vášho pohára!

Fantini Sangiovese - Farnese ViniFantini Sangiovese - Farnese Vini
Ročník: 2018 Objem balenia: 0,75l Obsah alkoholu: 13.00% Obsah kyselin: 5,6g/l Zbytkový cukor: 5,5g/l Typ a farba: Suché červené víno Druh hrozna: Sangiovese Výrobca a región: Farnese Vini - Abruzzo Dostupnosť: na sklade
Cena: 7,80 € s DPH
ks
Popis produktu:

Fantini Sangiovese z Farnese Vini je ovocná, čistá odroda hrozna a presvedčivé červené víno z talianskej vinárskej oblasti Abruzzo.

V skle sa toto víno prezentuje v bohatej granátovej červenej farbe s čerešňovo červenou farbou. Ovocný buket odhaľuje zrelé arómy čerešní, sliviek, ostružín a malín.  Ovocný bouquet  je  doplnený  jemným lesným odtieňom. Toto vyvážené červené víno poteší  svojím stredným  telom, príjemnými tanínmi  a vynikajúcim pomerom   cena / výkon.

Užite si toto suché červené víno  s talianskou kuchyňou, mäsom alebo pečenými rybami.Dôležité informácie o skladovaní vína
Aby ste predišli znehodnoteniu vína a prípadným reklamáciám, dodržujte prosím zásady správneho skladovania naflaškovaného vína. Flaškové vína skladujeme v suchých, tmavých miestnostiach v stojanoch určených na ich skladovanie. Tie umožňujú víno uložiť vodorovne, čo zaručuje, že korok, ktorým sú uzavreté, je stále vlhký a nevysychá. Ak by sa tak stalo, mohol by sa do fľaše vzniknutými pórmi v korkovom uzávere dostať vzduch, ktorý najmä pri zmenách teplôt pôsobí nepriaznivo na akosť vína. To sa samozrejme netýka fľašiek uzavretých umelými polyetylénovými zátkami, ktoré môžu zostať stáť. Teplota v miestnosti by nemala kolísať a mala by byť stála. Víno skladujeme pri teplotách 10 - 15°C.
Späť
Pokiaľ si chcete uložiť produkt medzi obľúbené, musíte byť prihlásený

Zákazníci, ktorí si u nás zakúpili tento produkt, si taktiež objednali: