...kus Talianska do Vášho pohára!

Epicuro Copertino Riserva DOCEpicuro Copertino Riserva DOC
Ročník: 2012 Objem balenia: 0,75l Obsah alkoholu: 13.00% Obsah kyselin: 5,8g/l Zbytkový cukor: 12,4g/l Typ a farba: Suché červené víno Druh hrozna: Cuvée Výrobca a región: Femar Vini - Puglia Dostupnosť: na sklade
Cena: 9,96 € s DPH
ks
Popis produktu:

toto víno tvorí kombinácia odrôd  Negroamaro, Malvasia Nera a Sangiovese. Je rubínovej farby so zamatovými odleskami. Víno je  svieže, suché, ovocné s hebkými tanínmi a jemne pikantnou dochuťou.
Podávajte pri izbovej teplote s bielym pečeným mäsom a grilovaným mäsom.Dôležité informácie o skladovaní vína
Aby ste predišli znehodnoteniu vína a prípadným reklamáciám, dodržujte prosím zásady správneho skladovania naflaškovaného vína. Flaškové vína skladujeme v suchých, tmavých miestnostiach v stojanoch určených na ich skladovanie. Tie umožňujú víno uložiť vodorovne, čo zaručuje, že korok, ktorým sú uzavreté, je stále vlhký a nevysychá. Ak by sa tak stalo, mohol by sa do fľaše vzniknutými pórmi v korkovom uzávere dostať vzduch, ktorý najmä pri zmenách teplôt pôsobí nepriaznivo na akosť vína. To sa samozrejme netýka fľašiek uzavretých umelými polyetylénovými zátkami, ktoré môžu zostať stáť. Teplota v miestnosti by nemala kolísať a mala by byť stála. Víno skladujeme pri teplotách 10 - 15°C.
Späť
Pokiaľ si chcete uložiť produkt medzi obľúbené, musíte byť prihlásený

Zákazníci, ktorí si u nás zakúpili tento produkt, si taktiež objednali: