...kus Talianska do Vášho pohára!

Den Tag versüßen - Weingut KieferDen Tag versüßen - Weingut Kiefer
Ročník: 2017 Objem balenia: 0,75l Obsah alkoholu: 11.00% Obsah kyselin: 5,8g/l Zbytkový cukor: 22g/l Typ a farba: Sladké biele víno Druh hrozna: Müller-Thurgau Výrobca a región: Weingut Kiefer - Baden - Nemecko Dostupnosť: na sklade
Cena: 7,80 € s DPH
ks
Popis produktu:

Vinárstvo Kiefer bolo založené v roku 1851. Od roku 2008 sú Martin a Helen Schmidt majiteľmi 16 hektárov vinohradov v najlepších lokalitách Eichstetter. Oranžový štítok už vytvára dojem nádherného sladkého a šťavnatého chuťového zážitku. Vôňa a chuť tohto chutného vína pripomína ovocný koktail s príchuťami nektáriniek a broskýň. Vďaka nízkym obsahom alkoholu vo Vás zostáva túžba po ďalšom pohári. 
Odporúčame k pokrmom s ovocnými prílohami.Dôležité informácie o skladovaní vína
Aby ste predišli znehodnoteniu vína a prípadným reklamáciám, dodržujte prosím zásady správneho skladovania naflaškovaného vína. Flaškové vína skladujeme v suchých, tmavých miestnostiach v stojanoch určených na ich skladovanie. Tie umožňujú víno uložiť vodorovne, čo zaručuje, že korok, ktorým sú uzavreté, je stále vlhký a nevysychá. Ak by sa tak stalo, mohol by sa do fľaše vzniknutými pórmi v korkovom uzávere dostať vzduch, ktorý najmä pri zmenách teplôt pôsobí nepriaznivo na akosť vína. To sa samozrejme netýka fľašiek uzavretých umelými polyetylénovými zátkami, ktoré môžu zostať stáť. Teplota v miestnosti by nemala kolísať a mala by byť stála. Víno skladujeme pri teplotách 10 - 15°C.
Späť
Pokiaľ si chcete uložiť produkt medzi obľúbené, musíte byť prihlásený

Zákazníci, ktorí si u nás zakúpili tento produkt, si taktiež objednali: