...kus Talianska do Vášho pohára!

Corte Pitora Pinot GrigioCorte Pitora Pinot Grigio
Ročník: 2019 Objem balenia: 0,75l Obsah alkoholu: 12.00% Obsah kyselin: 5,3g/l Zbytkový cukor: 5g/l Typ a farba: Suché biele víno Druh hrozna: Pinot Grigio Výrobca a región: Casa Vinicola Bennati - Veneto Dostupnosť: na sklade
Cena: 8,11 € s DPH
ks
Popis produktu:

Bennati Corte Pitora Pinot Grigio iskrí s krásnou jasne žltou farbou v skle a ponúka v bukete osviežujúca vôňu citrusov a limetky. Víno chutí sviežo rafinovane.Ovocné telo a jeho kyslosť tvoria vyváženú kombináciu a robia z neho ideálneho spoločníka.

Hrozno pre Corte Pitora Pinot Grigio rastie severozápadne od Verony v oblasti Marano, Negrar a Fumane na vápenatých pôdach a je vždy zberané ručne. Po zbere je hrozno lisované a fermentované v nádrži z nehrdzavejúcej ocele. Následne víno odpočíva krátko v nádrži, aby sa harmonizovalo a následne sa čerstvé plní do flašiek.

Pinot Grigio Bennati je atraktívnym partnerom pre grilovanú, dusenú alebo praženú hydinu, jemné morské a sladkovodné ryby a akékoľvek letné šaláty.Dôležité informácie o skladovaní vína
Aby ste predišli znehodnoteniu vína a prípadným reklamáciám, dodržujte prosím zásady správneho skladovania naflaškovaného vína. Flaškové vína skladujeme v suchých, tmavých miestnostiach v stojanoch určených na ich skladovanie. Tie umožňujú víno uložiť vodorovne, čo zaručuje, že korok, ktorým sú uzavreté, je stále vlhký a nevysychá. Ak by sa tak stalo, mohol by sa do fľaše vzniknutými pórmi v korkovom uzávere dostať vzduch, ktorý najmä pri zmenách teplôt pôsobí nepriaznivo na akosť vína. To sa samozrejme netýka fľašiek uzavretých umelými polyetylénovými zátkami, ktoré môžu zostať stáť. Teplota v miestnosti by nemala kolísať a mala by byť stála. Víno skladujeme pri teplotách 10 - 15°C.
Späť
Pokiaľ si chcete uložiť produkt medzi obľúbené, musíte byť prihlásený

Zákazníci, ktorí si u nás zakúpili tento produkt, si taktiež objednali: