...kus Talianska do Vášho pohára!

Corte dei Mori Grecanico - InzoliaCorte dei Mori Grecanico - Inzolia
Ročník: 2018 Objem balenia: 0,75l Obsah alkoholu: 12.50% Obsah kyselin: 5.8g/l Zbytkový cukor: 4.5g/l Typ a farba: Suché biele víno Druh hrozna: Cuvée Výrobca a región: Corte dei Mori - Sicília Dostupnosť: na sklade
Cena: 7,98 € s DPH
ks
Popis produktu:

Corte dei Mori Grecanico - Inzolia v sebe spája živosť čerstvo pozbieraného hrozna s jemnou vôňou pomarančového kvetu. Otvorené, mäkké biele víno zo srdca Sicílie - čerstvé, živé a pôsobivo ovocné.

Grecanico - Inzolia z Corte dei Mori prináša vôňu sicílskych oranžových kvetov priamo do pohára . Mladé biele víno zachytáva ducha stredomorského ostrova a dodáva mu prvky severného talianskeho vína. Výsledok je možné ochutnať: v pohári víno svieti jemnými slamenými tónmi a poteší váš nos ovocnými arómami. V ústach sa potom rozvíja jemná chuť bieleho vína vyrobená z mladého hrozna.

Jemná a príjemná chuť prechádza ako jasná čiara až do cieľa na poschodí. Biele víno zo Sicílie rozvíja svoj plný potenciál s rybími a zeleninovými pokrmami pri teplote pitia 10 až 12 ° C.Dôležité informácie o skladovaní vína
Aby ste predišli znehodnoteniu vína a prípadným reklamáciám, dodržujte prosím zásady správneho skladovania naflaškovaného vína. Flaškové vína skladujeme v suchých, tmavých miestnostiach v stojanoch určených na ich skladovanie. Tie umožňujú víno uložiť vodorovne, čo zaručuje, že korok, ktorým sú uzavreté, je stále vlhký a nevysychá. Ak by sa tak stalo, mohol by sa do fľaše vzniknutými pórmi v korkovom uzávere dostať vzduch, ktorý najmä pri zmenách teplôt pôsobí nepriaznivo na akosť vína. To sa samozrejme netýka fľašiek uzavretých umelými polyetylénovými zátkami, ktoré môžu zostať stáť. Teplota v miestnosti by nemala kolísať a mala by byť stála. Víno skladujeme pri teplotách 10 - 15°C.
Späť
Pokiaľ si chcete uložiť produkt medzi obľúbené, musíte byť prihlásený

Zákazníci, ktorí si u nás zakúpili tento produkt, si taktiež objednali: