...kus Talianska do Vášho pohára!

Col d'Orcia Brunello di Montalcino DOCGCol d'Orcia Brunello di Montalcino DOCG
Ročník: 2012 Objem balenia: 0,75l Obsah alkoholu: 14.00% Obsah kyselin: 5,4g/l Zbytkový cukor: 1,9g/l Typ a farba: Suché červené víno Druh hrozna: Cuvée Výrobca a región: Tenuta Col d'Orcia - Toscana Dostupnosť: posledných 6 ks na sklade
Cena: 38,00 € s DPH
ks
Popis produktu:

Col d'Orcia Brunello di Montalcino má nádherný ovocný buket s náznakom sliviek a zrelého červeného ovocia doplnené o jemné korenie, ktoré má za následok krásnu arómu. Toto výborné  víno z Toskánska je dobre štruktúrované, s jemnými, zrelými tanínmi, ktoré dokonale harmonizujú s dubovými arómami pochádzajúcimi zo zretia  v dubových sudoch. 

Col d'Orcia Brunello di Montalcino je výsledkom starostlivého výberu hrozna Sangiovese zozbieraného ručne. Napriek veľmi horúcemu roku 2011 bola kvalita vína vysoká, hoci výnosy boli relatívne nízke. Toto červené víno dozrievalo počas troch rokov v slovinských a francúzskych dubových sudoch a ďalej bolo vylepšené počas starnutia ďalších 12 mesiacov vo fľaši. Robert Parker správne udeľuje tomuto vínu právom viac  ako 90 bodov.

Víno sa skvele hodí ku všetkým talianským jedlám od pizze, cetovín až k pečenému mäsu.Dôležité informácie o skladovaní vína
Aby ste predišli znehodnoteniu vína a prípadným reklamáciám, dodržujte prosím zásady správneho skladovania naflaškovaného vína. Flaškové vína skladujeme v suchých, tmavých miestnostiach v stojanoch určených na ich skladovanie. Tie umožňujú víno uložiť vodorovne, čo zaručuje, že korok, ktorým sú uzavreté, je stále vlhký a nevysychá. Ak by sa tak stalo, mohol by sa do fľaše vzniknutými pórmi v korkovom uzávere dostať vzduch, ktorý najmä pri zmenách teplôt pôsobí nepriaznivo na akosť vína. To sa samozrejme netýka fľašiek uzavretých umelými polyetylénovými zátkami, ktoré môžu zostať stáť. Teplota v miestnosti by nemala kolísať a mala by byť stála. Víno skladujeme pri teplotách 10 - 15°C.
Späť
Pokiaľ si chcete uložiť produkt medzi obľúbené, musíte byť prihlásený

Zákazníci, ktorí si u nás zakúpili tento produkt, si taktiež objednali: