...kus Talianska do Vášho pohára!

Cielo e Terra Gran Maestro Primitivo di Manduria DOC



Cielo e Terra Gran Maestro Primitivo di Manduria DOC
Ročník: 2016 Objem balenia: 0,75l Obsah alkoholu: 14.00% Obsah kyselin: 6,3g/l Zbytkový cukor: 8g/l Typ a farba: Suché červené víno Druh hrozna: Primitivo Výrobca a región: CIELO E TERRA S.p.A. - Puglia Dostupnosť: posledné 3 ks na sklade
Cena: 10,50 € s DPH
ks
Popis produktu:

Na výrobu Gran Maestro Primitivo di Manduria DOC  sa používa iba ručne zozbierané hrozno. Červené víno z Apúlie je v nose intenzívne a komplexné, s ovocnými arómami ríbezlí a sliviek s mierne korenistými tónmi, Taktiež je cítiť aj arómu kakaa, vanilky a tabaku. Na poschodí je víno plné a okrúhle s jemnými a sladkými tanínmi a tónmi červených bobúľ. Vrelo odporúčame k červenému mäsu a zrelým syrom. Určite Vás toto vínko nesklame.



Dôležité informácie o skladovaní vína
Aby ste predišli znehodnoteniu vína a prípadným reklamáciám, dodržujte prosím zásady správneho skladovania naflaškovaného vína. Flaškové vína skladujeme v suchých, tmavých miestnostiach v stojanoch určených na ich skladovanie. Tie umožňujú víno uložiť vodorovne, čo zaručuje, že korok, ktorým sú uzavreté, je stále vlhký a nevysychá. Ak by sa tak stalo, mohol by sa do fľaše vzniknutými pórmi v korkovom uzávere dostať vzduch, ktorý najmä pri zmenách teplôt pôsobí nepriaznivo na akosť vína. To sa samozrejme netýka fľašiek uzavretých umelými polyetylénovými zátkami, ktoré môžu zostať stáť. Teplota v miestnosti by nemala kolísať a mala by byť stála. Víno skladujeme pri teplotách 10 - 15°C.
Späť
Pokiaľ si chcete uložiť produkt medzi obľúbené, musíte byť prihlásený

Zákazníci, ktorí si u nás zakúpili tento produkt, si taktiež objednali: