...kus Talianska do Vášho pohára!

Caldora Montepulciano d'Abruzzo DOCCaldora Montepulciano d'Abruzzo DOC
Ročník: 2017 Objem balenia: 0,75l Obsah alkoholu: 13.00% Obsah kyselin: 4g/l Zbytkový cukor: 3,6g/l Typ a farba: Suché červené víno Druh hrozna: Montepulciano Výrobca a región: Farnese Vini - Abruzzo Dostupnosť: na sklade
Cena: 6,90 € s DPH
ks
Popis produktu:

Caldora Montepulciano d'Abruzzo DOC je 100% Montepulciano z oblasti Ortona. V provincii Chieti, Producent vína Caldora si vypracoval v pozoruhodne krátkom čase medzinárodné uznanie a to predovšetkým vďaka svojej dobrej polohe viníc neďaleko pobrežia Jadranského mora.

Caldora Montepulciano d'Abruzzo DOC má rubínovú farbu s fialovými odtieňmi. Víno je intenzívne ovocné, má plné telo, dobre integrované triesloviny a je veľmi dobre vyvážené.

Užite si toto vynikajúce talianske víno so salámou ako aj s hlavým jedlom, alebo so syrom.Dôležité informácie o skladovaní vína
Aby ste predišli znehodnoteniu vína a prípadným reklamáciám, dodržujte prosím zásady správneho skladovania naflaškovaného vína. Flaškové vína skladujeme v suchých, tmavých miestnostiach v stojanoch určených na ich skladovanie. Tie umožňujú víno uložiť vodorovne, čo zaručuje, že korok, ktorým sú uzavreté, je stále vlhký a nevysychá. Ak by sa tak stalo, mohol by sa do fľaše vzniknutými pórmi v korkovom uzávere dostať vzduch, ktorý najmä pri zmenách teplôt pôsobí nepriaznivo na akosť vína. To sa samozrejme netýka fľašiek uzavretých umelými polyetylénovými zátkami, ktoré môžu zostať stáť. Teplota v miestnosti by nemala kolísať a mala by byť stála. Víno skladujeme pri teplotách 10 - 15°C.
Späť
Pokiaľ si chcete uložiť produkt medzi obľúbené, musíte byť prihlásený

Zákazníci, ktorí si u nás zakúpili tento produkt, si taktiež objednali: