...kus Talianska do Vášho pohára!

Brunello di Montalcino DOCG - ArgianoBrunello di Montalcino DOCG - Argiano
Ročník: 2013 Objem balenia: 0,75l Obsah alkoholu: 14.00% Obsah kyselin: g/l Zbytkový cukor: g/l Typ a farba: Suché červené víno Druh hrozna: Sangiovese Výrobca a región: Argiano - Toscana Dostupnosť: dočasne nedostupný
Cena: 45,00 € s DPH
ks
Popis produktu:

Toto nádherné brunello má intenzívnu rubínovo červenú farbu. Buket je jemný a elegantný, v ktorom, cítiť malé červené ovocie s pikantnými nuansami. Víno má heblú štruktúru s harmonickým telom, ktoré sa vyznačuje zrelým ovocím, krásnou sviežosťou a hodvábnymi trieslovinami. Dochuť je dlhá a trvalá.

Brunello di Montalcino DOCG Argiano je výnimočné víno, vhodné k červenému mäsu, či už pečenému alebo dusenému. Taktiež sa skvele hodí ku zverine.

Vinárstvo  Argiano sa nachádza v meste Montalcino v provincii Siena. Je postavené okolo historického jadra budov, na celkovej ploche asi 125 hektárov. Víno má skvelý archívny potenciál.Dôležité informácie o skladovaní vína
Aby ste predišli znehodnoteniu vína a prípadným reklamáciám, dodržujte prosím zásady správneho skladovania naflaškovaného vína. Flaškové vína skladujeme v suchých, tmavých miestnostiach v stojanoch určených na ich skladovanie. Tie umožňujú víno uložiť vodorovne, čo zaručuje, že korok, ktorým sú uzavreté, je stále vlhký a nevysychá. Ak by sa tak stalo, mohol by sa do fľaše vzniknutými pórmi v korkovom uzávere dostať vzduch, ktorý najmä pri zmenách teplôt pôsobí nepriaznivo na akosť vína. To sa samozrejme netýka fľašiek uzavretých umelými polyetylénovými zátkami, ktoré môžu zostať stáť. Teplota v miestnosti by nemala kolísať a mala by byť stála. Víno skladujeme pri teplotách 10 - 15°C.
Späť
Pokiaľ si chcete uložiť produkt medzi obľúbené, musíte byť prihlásený

Zákazníci, ktorí si u nás zakúpili tento produkt, si taktiež objednali: