...kus Talianska do Vášho pohára!

Branciforti dei Bordonaro Nero d´Avola Terre SicilianeBranciforti dei Bordonaro Nero d´Avola Terre Siciliane
Ročník: 2018 Objem balenia: 0,75l Obsah alkoholu: 13.50% Obsah kyselin: g/l Zbytkový cukor: g/l Typ a farba: Suché červené víno Druh hrozna: Nero d'Avola Výrobca a región: Branciforti dei Bordonaro - Sicília Dostupnosť: posledných 9 ks na sklade
Cena: 7,98 € s DPH
ks
Popis produktu:

Toto rubínovo červené Branciforti dei Bordonaro Nero d´Avola Terre Siciliane IGT z Branciforti vôňou a chuťou Vám pripomenie višne ,  plody  čerešne, slivky a  lesných bobúl. Ponúka teplú, jemnú a okrúhlu chuť.

Hodí sa k výdatným jedlám z červeného a pikantného mäsa.

 Dôležité informácie o skladovaní vína
Aby ste predišli znehodnoteniu vína a prípadným reklamáciám, dodržujte prosím zásady správneho skladovania naflaškovaného vína. Flaškové vína skladujeme v suchých, tmavých miestnostiach v stojanoch určených na ich skladovanie. Tie umožňujú víno uložiť vodorovne, čo zaručuje, že korok, ktorým sú uzavreté, je stále vlhký a nevysychá. Ak by sa tak stalo, mohol by sa do fľaše vzniknutými pórmi v korkovom uzávere dostať vzduch, ktorý najmä pri zmenách teplôt pôsobí nepriaznivo na akosť vína. To sa samozrejme netýka fľašiek uzavretých umelými polyetylénovými zátkami, ktoré môžu zostať stáť. Teplota v miestnosti by nemala kolísať a mala by byť stála. Víno skladujeme pri teplotách 10 - 15°C.
Späť
Pokiaľ si chcete uložiť produkt medzi obľúbené, musíte byť prihlásený

Zákazníci, ktorí si u nás zakúpili tento produkt, si taktiež objednali: