...kus Talianska do Vášho pohára!

Botticato Amarone della Valpolicella DOCGBotticato Amarone della Valpolicella DOCG
Ročník: 2014 Objem balenia: 0,75l Obsah alkoholu: 14.00% Obsah kyselin: 5g/l Zbytkový cukor: 9,9g/l Typ a farba: Polosladké červené víno Druh hrozna: Corvina,Rondinella, Molinari Výrobca a región: Cantina di Soave - Veneto Dostupnosť: dočasne nedostupný
Cena: 33,00 € s DPH
ks
Popis produktu:

Ohromujúca aróma tmavých bobúľ, mäty piepornej a tabakových listov. Víno s obrovskou silou a hĺbkou, napriek tomu, že jeho pitnosť ešte nie je na vrchole, má dlhotrvajúci dobeh a dobrý potenciál dozrievania. 
Silné víno vyžaduje rovnako silné jedlo. Aromatické syry, pikantné omáčky a koláče, ako aj mäsové jedlá sú najvhodnejšie. Víno dokonca ide s čokoládou alebo s dobými cigárami.

 Dôležité informácie o skladovaní vína
Aby ste predišli znehodnoteniu vína a prípadným reklamáciám, dodržujte prosím zásady správneho skladovania naflaškovaného vína. Flaškové vína skladujeme v suchých, tmavých miestnostiach v stojanoch určených na ich skladovanie. Tie umožňujú víno uložiť vodorovne, čo zaručuje, že korok, ktorým sú uzavreté, je stále vlhký a nevysychá. Ak by sa tak stalo, mohol by sa do fľaše vzniknutými pórmi v korkovom uzávere dostať vzduch, ktorý najmä pri zmenách teplôt pôsobí nepriaznivo na akosť vína. To sa samozrejme netýka fľašiek uzavretých umelými polyetylénovými zátkami, ktoré môžu zostať stáť. Teplota v miestnosti by nemala kolísať a mala by byť stála. Víno skladujeme pri teplotách 10 - 15°C.
Späť
Pokiaľ si chcete uložiť produkt medzi obľúbené, musíte byť prihlásený

Zákazníci, ktorí si u nás zakúpili tento produkt, si taktiež objednali: