...kus Talianska do Vášho pohára!

Albente Campania Bianco IGTAlbente Campania Bianco IGT
Ročník: 2018 Objem balenia: 0,75l Obsah alkoholu: 12.00% Obsah kyselin: 5,89g/l Zbytkový cukor: 2,7g/l Typ a farba: Suché biele víno Druh hrozna: Falanghina Výrobca a región: Feudi di San Gregorio - Campania Dostupnosť: posledné 3 ks na sklade
Cena: 7,92 € s DPH
ks
Popis produktu:

Feudo di San Gregorio Albena má krásnu slámovo žltú farbu a čistý buket s tónmi bieleho ovocia, ako sú broskyne, banány a zrelé hrušky. Na poschodí je víno guľaté a má príjemne suchý záver. Skvelo sa hodí k rybám a morským plodom.Taktiež je vhodné ku studeným predjedlám.

 Dôležité informácie o skladovaní vína
Aby ste predišli znehodnoteniu vína a prípadným reklamáciám, dodržujte prosím zásady správneho skladovania naflaškovaného vína. Flaškové vína skladujeme v suchých, tmavých miestnostiach v stojanoch určených na ich skladovanie. Tie umožňujú víno uložiť vodorovne, čo zaručuje, že korok, ktorým sú uzavreté, je stále vlhký a nevysychá. Ak by sa tak stalo, mohol by sa do fľaše vzniknutými pórmi v korkovom uzávere dostať vzduch, ktorý najmä pri zmenách teplôt pôsobí nepriaznivo na akosť vína. To sa samozrejme netýka fľašiek uzavretých umelými polyetylénovými zátkami, ktoré môžu zostať stáť. Teplota v miestnosti by nemala kolísať a mala by byť stála. Víno skladujeme pri teplotách 10 - 15°C.
Späť
Pokiaľ si chcete uložiť produkt medzi obľúbené, musíte byť prihlásený

Zákazníci, ktorí si u nás zakúpili tento produkt, si taktiež objednali: